Rolety, żaluzje, zasłony? Ubieramy okno

Jednak, najczęściej tak nie jest. To co przeszkadza...Dzisiaj napiszę o drewnianych (ewentualnie bambusowych) żaluzjach. Ostatnio sa całkiem popularnych elementem wystroju polskich mieszkań. Wyglądają dobrze, ale pod warunkiem że

Rolety, żaluzje, zasłony? Ubieramy okno Dzisiaj napiszę o drewnianych (ewentualnie bambusowych) żaluzjach. Ostatnio sa całkiem popularnych elementem wystroju polskich mieszkań. Wyglądają dobrze, ale pod warunkiem że są prawidłowo dobrane. Jednak, najczęściej tak nie jest. To co przeszkadza...Dzisiaj napiszę o drewnianych (ewentualnie bambusowych) żaluzjach. Ostatnio sa całkiem popularnych elementem wystroju polskich mieszkań. Wyglądają dobrze, ale pod warunkiem że są prawidłowo dobrane.

Jednak, najczęściej tak nie jest. To co przeszkadza w naszych mieszkaniach, to niekonsekwencja w rodzajach koloru drewna i materiałów je udających. Inny kolor okien, paneli, czy drzwi. A do tego drewniane żaluzje... oczywiście w innym odcieniu. To nie ma prawa wyglądać dobrze, po prostu. Ubolewam, że ludzie często nie zwracają na to uwagi, naprawdę szkoda. O ile jeszcze dwie kompletnie różne okleiny drewniane to nie katastrofa, to potem jest już gorzej. A do tego dochodzą meble... w okleinie oczywiście. A potem jest misz-masz w niewielkim pokoju, które non stop sprawia wrażenie ciasnej, nieuporządkowanej przestrzeni.

Kilka zasad:
Jeśli masz białe ramy, możesz kupić żaluzje drewniane, ale
dopasowane pod kolor podłogi, lub drzwi w pomieszczeniu. Jeżeli ramy mają drewnopodobny odcień, pod te ramy dopasowujesz kolor żaluzji, lub kupujesz BIAŁE.
Białe będą zawsze bezpiecznym wyborem, ponieważ dopasują się do wszystkiego, nie będą się wybijać i podkreślą inne elementy wnętrza.

© 2019 http://lesnazagroda.com.pl/