Nowe rolety

Dodane: 28-02-2015 17:22
Nowe rolety Gdzie warto kupić Rolety Białystok ?

Zapraszam do przeczytania poradnika.

Rolety z materiału

Przed nadejściem letnich, słonecznych dni, warto wyposażyć okna w dekoracyjne...i funkcjonalne rolety. Dzięki nim łatwo będzie dowolnie regulować ilość wpadającego do wnętrza światła, bez względu na porę roku i dnia.

ROLETY MATERIAŁOWE KASETKOWE to osłony rolowane zawieszane bezpośrednio na skrzydle okiennym w bardzo estetycznej kasetce, która chroni zwiniętą tkaninę rolety przed zabrudzeniem, a prowadnice chronią jej boki oraz przytrzymują tkaninę przy szybie. W ten sposób uzyskujemy pełne zaciemnienie okna oraz bezawaryjne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.Dzięki kasetce w różnorodnych kolorach rolety wtapiają się ramę okienną stanowiąc jej całość.

ROLETY WOLNOWISZĄCE to najbardziej uniwersalne zasłony okienne. Pasują do każdego wnętrza, łącząc prostotę z funkcjonalnością. Świetnie wypadną w salonie, ochronią przed porannym słońcem w sypialni i urozmaicą pokój dziecięcy. To nie jedyna funkcja jaką mogą pełnić rolety wolnowiszące, gdyż świetnie sprawdzają się w roli przesłon wnęk, regałów czy ekranów projekcyjnych . W naszej ofercie każdy Klient odnajdzie dla siebie odpowiedni wzór i kolor.

Źródło: http://velum.com.pl/rolety/


Wybór rolet

Jak wybrać roletę? Na co patrzeć, przed dokonaniem konsumenckiego wyboru, jak dobrać roletę do okna i wnętrza?

To nie są pytania, na które można uzyskać jedną prawidłową odpowiedź, zwłaszcza że istnieje wiele typów rolet.

Rolety można podzielić na te standardowe i na zamówienie. Wiadomo, że pierwszy rodzaj będzie kosztował mniej, ale jeżeli nasze okno nie mieści się w normach danego producenta, to trudno - musimy wybrać rolety na wymiar. Na zamówienie trzeba też wybrać rolety na okna dachowe.


Rolety nieprzepuszczalne

Od jakiegoś czasu coraz częściej w oknach zakładamy drewniane żaluzje. Nic dziwnego, ponieważ są bardzo estetyczne, często nie pasują do okna, ale o tym w innym tekście. Drewniane żaluzje dają prawie 100% nieprzepuszczalność, są więc całkiem skuteczną osłoną. Są jednak dość drogie, zwłaszcza wykonane na zamówienie - kosztują kilkaset złotych za sztukę. Ale są wytrzymałe, nie blakną pod wpływem Słońca i dobrze wyglądają.

Zanim podejmiemy decyzję, musimy mieć ustalony budżet, musimy też wiedzieć jaka ma być przepuszczalność światła.© 2019 http://lesnazagroda.com.pl/